ENDURANCE AMINO (BCAA+)

1 024 Kč
Skladem
Porce
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Vysoce účinné prospěšné aminokyseliny.
  • Přípravek na snížení pocitu únavy.
   Pomáhá vybudovat, udržet a obnovit čistou svalovou hmotu.
   Zlepšuje kognitivní funkce.
   Účinná podpora imunitního systému.

 

Pred_Pocas_Po
Kdy použít

Duration_3Plus
Doba trvání aktivity

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přípravek Endurance Amino užívejte nejlépe po trénincích nebo po závodech. Obzvláště ho oceníte také při dlouhotrvajících sportovních výkonech, delších než 2 hodiny. V takových případech ho užívejte každou hodinu po dobu námahy. Je skvělým doplňkem k přípravku Anti-Fatigue Caps. Přípravek Endurance Amino vám poskytuje široké spektrum vysoce účinných prospěšných aminokyselin, aniž byste museli vyloupit banku.

Na trhu přípravků s obsahem aminokyselin je srovnatelný s velmi drahými tabletami, ale stojí jen zlomek jejich ceny. Základem přípravku Endurance Amino jsou tři větvené aminokyseliny neboli BCAA (L-leucin, L-izoleucin a L-valin), jejichž zvýšený přísun pomáhá oddalovat projevy únavy vycházející z fyzické námahy nebo z centrální nervové soustavy, dále zlepšovat reakce imunitního systému a urychlovat regeneraci organismu. Přípravek Endurance Amino obsahuje ještě další aminokyselinu, L-alanin. L-alanin se v játrech přemění na potřebnou glukózu, kterou krevní řečiště odvede do svalů a dodá jim tak energii. L-alanin navíc pomáhá syntéze kyseliny pantothenové (tj. vitamínu B5), která je také potřebná pro správné fungování metabolismu bílkovin, tuků a sacharidů.

V neposlední řadě je třeba dodat, že přípravek Endurance Amino obsahuje glutathion, což je tripeptid aminokyselin glutamátu, cysteinu a glycinu. Glutathion je jedním ze tří endogenních antioxidantů organismu, které pomáhají snižovat vliv volných radikálů, uvolňujících se při zvýšené fyzické námaze nebo působících z vnějšího okolí. Glutathion vykázal při měření metodou ORAC neuvěřitelnou hodnotu 12 000+ a je tedy bezpochyby velmi účinným antioxidantem, pravděpodobně i tím nejdůležitějším.

PŘÍNOS PŘÍPRAVKU

Tento doplněk stravy pomáhá oddálit projevy únavy vycházející z fyzické námahy nebo z centrální nervové soustavy.
Zlepšuje reakce imunitního systému.
Urychluje regeneraci organismu.

[:davkovani:]
Užívejte 2-4 kapsle před fyzickou námahou a po ní. Pokud potřebujete podávat dlouhodobější výkon (více než 2 hodiny), můžete užívat 1-2 kapsle každou hodinu.

Skladujte v chladu a suchu mimo dosah dětí. Chraňte před přímým slunečním zářením.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy.

Výrobce: Hammer Nutrition Global (4952 Whitefish Stage Rd. Whitefish, MT 59937, USA)

[:nutricniHodnoty:]