ENDUROMEGA (Omega-3 mastné kyseliny)

844 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Potřebný přísun omega-3 mastných kyselin.
  • Ochrana kardiovaskulárního zdraví.
   Podpora zdravých kloubů.
   Vylepšení mozkových funkcí a nálady.
  • Obsah balení: 180 gelových kapslí
  •  

Po
Kdy použít

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přípravek EndurOmega je bohatý na dvě dobře známé a velmi vyhledávané omega-3 mastné kyseliny, DHA (kyselina dokosahexaenová) a EPA (kyselina eikosapentaénová), které mají mimořádně blahodárné účinky při sportovních výkonech i na celkové zdraví lidského organismu. Tento přípravek navíc obsahuje kyselinu DPA ( kyselina dokosapentaenová), která je meziproduktem kyselin EPA a DHA a není vždy obsažena v jiných doplňcích stravy s rybím tukem. Kyselina DPA pomáhá zvyšovat koncentraci kyselin EPA a DHA v krvi (hlavně kyseliny EPA) a je také sama přínosná především pro srdce, příčně pruhovanou svalovinu a ledvinovou tkáň.

Je důležité si uvědomit, jak jsou omega-3 mastné kyseliny nepostradatelné pro KAŽDÉHO z nás, a to KAŽDÝ den. Všichni lidé potřebují přijímat více omega-3 mastných kyselin a nejlepším zdrojem jsou ryby. Nicméně pravidelně konzumovat dostatečné množství kvalitních ryb je nejen těžké (a někdy dokonce nemožné), ale i velmi drahé. Proto je každodenní užívání přípravku EndurOmega nejen dobrý nápad, ale i nutnost!

Přípravek EndurOmega je výtažkem z molekulárně destilovaného a deodorizovaného menhadena atlantského. Nezávislé laboratoře pravidelně testují jeho účinnost a čistotu metodou ICP-MS při dodržování mezinárodních pravidel AOAC. Přípravek EndurOmega vyhovuje přísným normám Rady pro správnou výživu (CRN - Council for Responsible Nutrition), určujícím maximální množství těžkých kovů (< 0.1 ppm), dioxinů (< 2 ppt), PCB typu dioxinů (< 3 ppt), a polychlorovaných bifenylů, tedy PCB (< 90 ppm).

Přínos přípravku

Sportovní výkony - Rybí tuk v přípravku EndurOmega významně zlepšuje vytrvalost, protože zvyšuje množství vstřebávaného koenzymu Q10 a idebenonu, dvou klíčových prvků přípravku Race Caps Supreme, rozpustných v tucích a významně se podílejících na tvorbě energie. Esenciální mastné kyseliny v přípravku EndurOmega navíc podporují správnou funkci plic (včetně zmírňování projevů astma) a lepší využití kyslíku, což je při sportovní aktivitě velmi přínosné. Omega-3 mastné kyseliny z rybího tuku navíc mají úžasné protizánětlivé účinky, které příznivě ovlivňují regeneraci mezi jednotlivými náročnými tréninky nebo závody.

Celkové zdraví - Podpůrné ale zatím neprokázané studie ukázaly, že přísun EPA a DHA omega-3 mastných kyselin může snížit riziko infarktu.

Při výzkumech se ukázalo, že rybí tuk může mít pozitivní vliv na mozkové funkce a na zlepšení nálady. Pomáhá organismu vypořádat se s úzkostí, nespavostí, psychickou únavou, stresem apod. Rybí tuk také zlepšuje zrak. Dalšími jeho přínosy jsou vylepšení pokožky a kostní tkáně. Omega-3 mastné kyseliny vám také mohou pomoct upravit metabolismus a snížit váhu.

[:davkovani:]

2 nebo více gelových kapslí dvakrát denně, nejlépe s jídlem.

POZNÁMKA: Doporučujeme užívat 1 gelovou kapsli spolu s přípravkem Race Caps Supreme, neboť taková kombinace významně zlepšuje vstřebávání a využití koenzymu Q10, idebenonu a vitamínu E.

 

Skladujte v chladu a suchu mimo dosah dětí. Chraňte před přímým slunečním zářením.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy.

Výrobce: Hammer Nutrition Global (4952 Whitefish Stage Rd. Whitefish, MT 59937, USA)

[:nutricniHodnoty:]