ENDUROLYTES FIZZ® Singles

15 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Příchuť
Porce
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Osvěžující doplnění elektrolytů.
 • Osvěžující doplnění elektrolytů.
  Skvělá ochrana před křečemi.
  Širokospektré vyvážené složení.
  Praktické, rychlorozpustné šumivé tablety.
  Příjemná osvěžující chuť.
  Neobsahuje rafinovaný cukr ani umělá sladidla.
  Bez nežádoucích mazadel usnadňujících výrobu tablet.

Pred_Pocas_Po
Kdy použít

Duration_3Plus
Doba trvání aktivity

Detailní informace

Detailní popis produktu

Křeče jsou posledním varovným signálem organismu, že mu dochází elektrolyty. Než ale pocítíte slabé cukání svalů nebo křeč, už předtím se snižuje váš výkon. Aby mohla jet svalová, trávicí, nervová a srdeční soustava naplno, potřebujete pravidelný přísun všech elektrolytických minerálů, ne jen sodíku a draslíku. V mnohých případech navíc potřebujete větší množství elektrolytů než vám může jakýkoli iontový nápoj nebo gel poskytnout. Proto je přípravek Endurolytes Fizz nepostradatelnou součástí výživy aktivního sportovce, neboť je vyváženým a širokospektrým zdrojem rychle vstřebatelných elektrolytů, který pokryje různé potřeby těchto minerálů s dokonalou přesností, hodinu po hodině, ať už venku vládne jakékoli počasí.

K dostání v pěti příjemných příchutích:
Citrón-limetka, Mango, Grapefruit, Hroznové víno a Kola.

Jedna tableta přípravku Endurolytes Fizz odpovídá přibližně dvěma kapslím přípravku Endurolytes. Každá tableta má dělicí rýhu, aby bylo snadné ji rozpůlit na dvě stejné části, které můžete potřebovat při přesném dávkování. Jedna polovina šumivé tablety odpovídá přibližně jedné kapsli přípravku Endurolytes.

Balení přípravku Endurolytes Fizz je také úsporné, protože obsahuje 13 šumivých tablet v každé tubě, zatímco jiné přípravky mají v balení pouze 10-12 tablet. Na rozdíl od jiných šumivých tablet s obsahem elektrolytů neobsahuje přípravek Endurolytes Fizz žádné bezvýznamné množství přidaných vitamínů nebo jiných výživných látek, které pouze zvyšují cenu. Naopak, poskytuje organismu celé spektrum potřebných elektrolytických minerálů a přiměřené množství pomocných látek, stejně jako kapsle nebo prášek Endurolytes. Při srovnání přípravku Endurolytes Fizz s konkurenčními přípravky zjistíte, že ušetříte!

Za stejnou cenu nekoupíte ŽÁDNÝ JINÝ nadstandardní širokospektrý elektrolytický doplněk, který neobsahuje zbytečné a nevýznamné množství vitamínů, skvěle chutná, neobsahuje rafinovaný cukr nebo umělá dochucovadla a je v praktickém balení rychlorozpustných šumivých tablet! To vám poskytne pouze Endurolytes Fizz.

Kvalita a účinnost, na kterou jste si zvykly při užívání přípravku Endurolytes, v praktických a rychlorozpustných šumivých tabletách. Přípravek Endurolytes Fizz je pro organismus lahodnou osvěžující alternativou pokrytí potřeby nepostradatelných elektrolytů.


[:davkovani:]
Způsob užití:
Abyste co nejlépe pokryli potřebu elektrolytů, užívejte před tréninkem, v jeho průběhu i po něm.

Přípravek užívejte dle potřeby, především za následujících podmínek:
1. Trénink trvá déle než 2 hodiny, bez ohledu na teplotu nebo vlhkost vzduchu.
2. Trénink je kratší než 2 hodiny a:
• teplota je vyšší než 26° C a/nebo je 70% vlhkost nebo
• teplota a vlhkost vzduchu jsou o 10 stupňů nebo procent vyšší než na co jste zvyklí.

Namíchání nápoje

Nechte rozpustit jednu šumivou tabletu do 0,5 - 0,75 dcl vody a pijte dle potřeby, aby byl váš organismus dostatečně hydratován a doplnil si potřebné množství elektrolytů.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

Individuální potřebu elektrolytů ovlivňuje mnoho různých faktorů (tělesná hmotnost, fyzická kondice, míra aklimatizace a fyziologické predispozice). Proto je dobré přípravek Endurolytes Fizz vyzkoušet v různých podmínkách, abyste zjistili, jaké dávkování vám nejlépe vyhovuje.

Přípravek Endurolytes Fizz NECHRÁNÍ před infarktem myokardu, hyponatrémií nebo jiným nebezpečným onemocněním způsobeným přetížením organismu v příliš vysokých teplotách.

Množství soli (chloridu sodného), které každodenně konzumujete, výrazně ovlivňuje množství soli, které váš organismus potřebuje při tréninku nebo závodech. Pokud hodně solíte, budete potřebovat užít vyšší dávku přípravku Endurolytes Fizz než doporučujeme.

Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, mimo dosah dětí.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy.

Výrobce: Hammer Nutrition Global (4952 Whitefish Stage Rd. Whitefish, MT 59937, USA)

  [:nutricniHodnoty:]