SUSTAINED ENERGY

Akce
Neohodnoceno
1 869 Kč –36 %
SustainedEnergy
1 869 Kč –36 % 1 198 Kč
Skladem
Porce
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
24.9.2020
Originální ultra energetický přípravek.
  • Poskytuje dlouho trvající energii.
    Potlačuje kyselinu mléčnou.
    Chrání čistou svalovou hmotu.

 

Pred_Pocas
Kdy použít

Duration_3Plus
Doba trvání aktivity

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokud při sportu kromě sacharidů nedoplňujete také bílkoviny, váš organismus začne po více než 90 minutách fyzické námahy k tvorbě energie spotřebovávat vlastní svalovou hmotu (jako zdroj bílkovin). Pokud je váš trénink tak intenzivní, že vám na doplnění potřebné energie nestačí samotný přípravek Hammer Gel, můžete se spolehnout na přípravek Sustained Energy, který má sacharidy a bílkoviny v ideálním poměru 7:1. Přípravek Sustained Energy obsahuje mimořádnou směs plnohodnotných sacharidů, přesné množství geneticky neupravených bílkovin a několik pečlivě vybraných stopových prvků. Všechny tyto látky společně zajišťují stálý přísun dlouho trvající energie. Na přípravek Sustained Energy se můžete bez váhání spolehnout dokonce i při těch nejdelších a nejnáročnějších trénincích a závodech. Neobsahuje žádná dochucovadla a sladidla a má příjemnou neutrální chuť.

Přípravek Sustained Energy obstál v čase ve všech možných vytrvalostních a ultra vytrvalostních sportovních událostech od roku 1992. Ať už je váš trénink nebo závod sebedelší a sebenáročnější, přípravek Sustained Energy vás podrží na každém kilometru, po dobu několika hodin.

PŘÍNOS PŘÍPRAVKU:

Přípravek Sustained Energy je originální energetický nápoj pro vytrvalostní disciplíny od Hammer Nutrition. Od svého zavedení na trh v roce 1992 si ve světě vytrvalostního sportu získal legendární postavení. Byl testován a osvědčil se v téměř všech vytrvalostních disciplínách. Má unikátní poměr sacharidů a bílkovin (7:1) a pro tisíce sportovců je nejen díky své neutrální příchuti už léta jedničkou. Po dvouhodinovém tréninku organismus potřebuje doplnit bílkoviny z kvalitního energetického přípravku, jinak začne rozkládat svalovou tkáň. Pokud je tedy váš trénink tak intenzivní, že vám na doplnění potřebné energie nestačí samotný přípravek Hammer Gel nebo HEED, skvěle vám poslouží přípravek Sustained Energy, špičkový doplněk obsahující specifické látky, které podporují lepší využití uloženého tuku a potlačují tvorbu kyseliny mléčné.

Vyzkoušejte přípravek Sustained Energy a zjistíte, že tomuto energetickému nápoji můžete 100% důvěřovat. Nebudete se pak divit, že je už více než 10 let oblíbený u tisíců vytrvalostních sportovců. Pro větší rozmanitost a flexibilitu při těch nejdelších a nejnáročnějších trénincích a závodech můžete přípravek Sustained Energy smíchat nebo obměňovat s přípravky Hammer Gel, HEED a/nebo Perpetuem.

Další přínos přípravku:
Tento neochucený přípravek se skvěle hodí pro sportovce, kteří chtějí získat kalorie, ale nechtějí užívat ochucené a sladké přípravky. Obsažený sójový protein navíc pomáhá minimalizovat uvolnění amoniaku do svalů a snižuje únavu a poškození tkání.

Upozornění:
Můžete si připravit koncentrovaný roztok přípravku Sustained Energy a upíjet ho po dobu několika hodin. Přitom ale z jiné láhve usrkávejte čistou vodu. Přípravek Sustained Energy také můžete dochutit svou oblíbenou příchutí přípravku Hammer Gel.

Způsob užití:
Přípravek používejte jako hlavní zdroj kalorií při cvičení nebo závodech, které trvají déle než 2 hodiny.

[:davkovani:]
1 dávka odpovídá 3 odměrkám přípravku Sustained Energy a obsahuje 320 kalorií (zhruba 85 g).

Doporučené dávkování podle tělesné hmotnosti*

VÁHA

POČET ODMĚREK

KILOKALORIE

do 55 kg

až 1 odměrka/hod.

zhruba 107 kcal

55-70 kg

1-1,25 odměrky/hod.

107-133 kcal

70-86 kg

1,25-1,75 odměrky/hod.

133-187 kcal

od 86 kg

až 2 odměrky/hod.

214 kcal

*Toto je pouze odhad možného dávkování. Každý sportovec by si při tréninku v různých podmínkách měl vyzkoušet, jaká dávka je pro něho optimální.
Pokud používáte více energetických nápojů, nezapomeňte přičíst kalorie získané ze všech užívaných produktů, abyste zjistili jejich přesný hodinový přísun.

Příprava nápoje
DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Kvůli možnosti zkažení nemůže být přípravek Sustained Energy připraven s předstihem a ponechán několik hodin při vyšších teplotách.

Přípravek Sustained Energy se dá namíchat a užívat třemi různými způsoby dle individuálních preferencí a okolností. Doporučujeme vyzkoušet následující možnosti a zjistit, co vám nejlépe vyhovuje.

1hodinová láhev - Smíchejte množství přípravku Sustained Energy odpovídající vaší tělesné hmotnosti (viz tabulka výše) ve 475-825 ml vody. Každou hodinu vypijte 1 láhev. Tato metoda je ideální, pokud trénujete nebo závodíte s pomocným týmem a vozem. Pokud pomocný tým nemáte, ale přesto si přejete používat tento způsob dávkování, uvědomte si, že to pro vás není moc výhodné, protože budete muset každou hodinu zastavit a namíchat si nový nápoj. Jelikož se tímto způsobem snažíte organismus jak hydratovat, tak mu doplnit potřebné kalorie z jediného zdroje, není jednoduché ovlivnit jedno bez druhého. Proto je pravděpodobné, že budete ještě navíc potřebovat láhev s čistou vodou, aby byl váš organismus dostatečně zavodněný.

Několikahodinová láhev - Tento způsob konzumace energetického nápoje je mnohem praktičtější, protože umožňuje několikahodinovou soběstačnost. Potřebujete jen ještě další láhev s čistou vodou. Jediným omezením je počet odměrek, které můžete do svého nápoje nasypat. Určete si individuální hodinový příjem v odměrkách tak, že si vyzkoušíte různé dávky z výše uvedené tabulky. Dejme tomu, že vám na základě zkušenosti vyhovuje hodinový příjem kalorií obsažených v 1,5 odměrky přípravku Sustained Energy. Při 4hodinovém tréninku budete tedy potřebovat nasypat do své láhve a následně protřepat 6 odměrek (4x1,5) přípravku. Je lepší nasypat několik odměrek najednou, aby se nápoj dobře promíchal. Pak z láhve postupně a pomalu upíjejte každých 15-20 minut. V této koncentraci nicméně voda v nápoji nestačí pokrýt potřebu tekutin a proto je dobré mít ještě druhou a nejlépe i třetí láhev s pitnou vodou. Používejte vodní vak nebo si zjistěte, kde cestou můžete doplnit zásoby vody. Pijte v závislosti na teplotě/vlhkosti a míře vynaloženého úsilí, abyste vypili 475-825 ml čisté vody za hodinu. Pokud budete mít možnost doplňovat zásoby vody, můžete trénovat celé hodiny.

Gel nebo pasta - Jestli si chcete připravit co nejvíce kalorií v co nejmenším možném objemu, je nejlepší volbou hustá konzistence. Přípravek Sustained Energy můžete užívat i ve velmi vysoké koncentraci, téměř jako pastu, a dávkovat ho pomocí dávkovače gelu Hammer. Za pomoci mixéru nebo lžíce promíchejte potřebný počet odměrek prášku s malým množstvím vody a vodu postupně přidávejte, dokud nedocílíte požadované konzistence. Pokud chcete, můžete směs dochutit přípravkem Hammer Gel nebo HEED. Každý dávkovač s přípravkem Sustained Energy vám může dodávat energii 2-4 hodiny, v závislosti na tom kolik odměrek za hodinu potřebujete a jak moc je připravená směs koncentrovaná. Stejně jako v případě několikahodinové láhve i tady platí, že musíte mít s sebou další láhve s čistou vodou nebo vodní vak, abyste svůj organismus dostatečně hydratovali.

Důležité informace:
Ani přípravek Perpetuem, ani přípravek Sustained Energy neobsahují umělé konzervanty. Konzervanty nejsou v žádném ohledu přínosné jak pro sportovní výkon, tak pro celkové zdraví člověka. Podle našeho názoru dokonce ohrožují zdraví a proto je nepoužíváme ani v jednom z těchto přípravků a nenajdete je ani v žádném jiném energetickém přípravku Hammer Nutrition. Výsledkem nicméně je, že jakmile si nápoj připravíte, jsou bílkovinné složky v přípravcích Perpetuem a Sustained Energy ovlivněny následujícím způsobem:
1. po určitém čase mohou zkysnout a už je nelze konzumovat
2. po několika hodinách se jednotlivé složky oddělí a některé se začnou usazovat u dna láhve nebo vodního vaku

Věříme, že nepřítomnost umělých konzervantů v našich přípravcích je mnohem důležitější než tyto dvě nepříjemnosti. Při užívání přípravků Perpetuem nebo Sustained Energy je nicméně mějte na paměti.

[:nutricniHodnoty:]

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: