ANTI-FATIGUE CAPS (Neutralizuje Čpavek)

767 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Ochrana organismu před toxickými účinky amoniaku (čpavku).
  • Přípravek zvyšující vytrvalost při náročném tréninku a závodech.
    Podporuje tvorbu energie.
    Pomáhá chránit před svalovou křečí.
    Potlačuje každodenní únavu.
  • Obsah balení: 90 tobolek

  

Pred_Pocas
Kdy použít

Detailní informace

Detailní popis produktu

Při vyšších nárocích na vytrvalost se v těle hromadí amoniak z metabolismu bílkovin, který brání vzniku glykogenu a narušuje tvorbu energie. Anti-Fatigue Caps je jedinečný doplněk stravy, který obsahuje dvě amoniak likvidující živiny. Zbavte se vedlejších produktů spalování.

Přípravek Anti-Fatigue Caps byl důkladně testován po dobu několika let při nejextrémnějších sportovních vytrvalostních závodech a potvrdilo se, že pomáhá snižovat množství amoniaku, který způsobuje únavu a snižuje výkon.
Pokud chcete zůstat silní na několikahodinových závodech, potřebujete Anti-Fatigue Caps. Přípravek obsahuje účinnou sloučeninu aspartát, která uvolňuje významné množství draslíku a hořčíku. Každá kapsle obsahuje 10 mg EES™ (směs enzymů proteáz a fytáz), která podporuje lepší vstřebávání a využití klíčových živin přípravku Anti-Fatigue Caps. Kapsle rostlinného původu (VCaps™).

Ačkoli je přípravek Anti-Fatigue Caps určen především k dlouhodobému snižování amoniaku, obsažené výživné látky jsou skvělými pomocníky v boji proti každodenní únavě a dokonce i proti příznakům chronické únavy.

Složení Anti-Fatigue Caps:

Draslík a hořčík ve formě aspartátu - Jeden známý odborník na výživu to vyjádřil nejlépe: „Jelikož kyselina asparagová zvyšuje vytrvalost organismu, je nejlepším bojovníkem proti únavě a hraje důležitou roli v lidském metabolismu. Pomáhá chránit játra sportovců tím, že odstraňuje přebytečné množství amoniaku.“ Odborné studie (Agersborg a Shaw, 1962; Hicks, 1964; Gaby, 1982) potvrdily, že tato kombinace významně pomáhá předcházet únavě organismu.

Kyselina asparagová se také slučuje s jinými aminokyselinami do molekul, které pohlcují toxiny a odstraňují je z krevního řečiště, dále podporuje funkce RNA a DNA a pomáhá chránit játra. Sloučenina draslíku a hořčíku ve formě aspartátu navíc zvyšuje produkci klíčového substrátu, oxalacetátu, který se podílí na tvorbě energie.

OKG - Ornitin-alfa-ketoglutarát je zdrojem glutaminu, který je v organismu hned k dispozici a neprodukuje amoniak (čpavek). Glutamin se při tělesné námaze spotřebovává ve velkém množství, ale nelze ho nahradit běžným glutaminem, který produkuje nadbytek toxického amoniaku. OKG zvyšuje množství glutaminu ve svalové hmotě a pomáhá předcházet svalovému katabolismu.
Jiný známý odborník na výživu napsal: „Jak ornitinketoglutarát, tak alfa-ketoglutarát působí v těle jako požírače amoniaku.“

Anti-fatigue caps je certifikován organizacemi Informed Choice a Informed Sport.

informed_choice
informed_sport

 

[:davkovani:]

2-4 kapsle hodinu před tréninkem. V této dávce je obsaženo 500-1000 mg hořčíku a draslíku ve formě aspartátu a 480-960 mg ornitin-alfa-ketoglutarátu (OKG), které vás skvěle nastartují na vytrvalostní trénink nebo závod.
Při dlouhodobějším výkonu, počínaje 2 hodinou se doporučuje 1-2 tobolky každou hodinu.

 

Skladujte v chladu a suchu mimo dosah dětí. Chraňte před přímým slunečním zářením.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy.

Výrobce: Hammer Nutrition Global (4952 Whitefish Stage Rd. Whitefish, MT 59937, USA)

 [:nutricniHodnoty:]