ENERGY SURGE (ATP 100)

639 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Čistá energie na dosah.
  • Vzpruha při intervalovém tréninku, při stoupání a ve finiši.
    Podporuje tvorbu energie.
    Dodává energii po těžké námaze.
  • Obsah balení: 30 tobolek

 

Pred_Pocas
Kdy použít

Detailní informace

Detailní popis produktu

Adenosintrifosfát (ATP) si produkuje každá buňka lidského organismu sama. Vzniká po dlouhém sledu metabolických událostí, při kterých dojde k přeměně požitých potravin na různé substráty, především sacharidy. Ačkoli vědci stále ještě plně nepochopili povahu této nestálé sloučeniny, Hammer Nutrition využívá její všestranné blahodárné účinky již více než 10 let.
Tisíce spokojených zákazníků mohou potvrdit, že jim pomohla tam, kde bylo potřeba, tedy při závodech. Patentované sublinguální (podávané pod jazyk) tablety od Hammer Nutrition umožňují přímé vstřebání přes sliznici ústní dutiny a krku rovnou do krevního řečiště, takže nemusí projít žaludkem.
Správnost neoficiálních údajů o účinnosti přípravku Energy Surge poněkud podpořil výzkum Dr. Irshada Chaudryho, který prokázal, že ATP může procházet buněčnou membránou. Dr. Chaudry uvádí, že uvolňování a příjem ATP nebo substrátů ATP je součástí fyziologického procesu energetického metabolismu. ATP neboli adenosintrifosfát je přímo nebo nepřímo zodpovědný za 95 % biologických procesů v organismu, včetně stahování svalů, oběhu a stavby nových tkání.

PŘÍNOS PŘÍPRAVKU

Energy Surge je ideální doplněk, který můžete používat před a během posilování mimo hlavní sezónu, neboť vám ihned dodá energii potřebnou pro tento typ náročné zátěže.

ATP (adenosintrifosfát) je chemická sloučenina, „energetické obohacení“ buňky, která buňkám poskytne naprostou většinu potřebné energie. Za normálních podmínek (například při odpočinku) organismus vyprodukuje dostatečné množství ATP. Nicméně ve stresujících podmínkách, jako je velmi intenzivní trénink, se zásoby přirozeně vytvořeného ATP rychle vyčerpají a tělo je nedokáže dostatečně rychle obnovit. Pokud při závodech potřebujete rychle zvýšit energii, například před stoupáním nebo před cílovou rovinou, dopřejte svým buňkám účinnou podporu v podobě přípravku Energy Surge. Když pod jazykem necháte rozpustit jednu tabletu přípravku Energy Surge, pocítíte příjemný nával energie ve správný čas. Je to skvělá pomoc při intervalovém tréninku, náročném posilování nebo při závodech, když se chcete konečně vypořádat se soupeřem. Vyzkoušejte tento ATP doplněk (nezapomeňte, že 100% ručíme za kvalitu našich přípravků) a získáte náskok vždy, když to budete potřebovat.

[:davkovani:]
V případě potřeby pozvykat a nechte rozpustit 1-2 tablety pod jazykem.

 

Skladujte v chladu a suchu mimo dosah dětí. Chraňte před přímým slunečním zářením.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy.

Výrobce: Hammer Nutrition Global (4952 Whitefish Stage Rd. Whitefish, MT 59937, USA)

[:nutricniHodnoty:]