FULLY CHARGED (Nakopnete se před výkonem)

Novinka
45 Kč 844 Kč od 45 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Porce
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Rychlý přísun energie před fyzickou námahou. 
  • Dodává energii a zvyšuje vytrvalost.
    Pomáhá snižovat projevy únavy.
    Zvyšuje psychickou bdělost.
    Pomáhá snižovat bolestivost svalů.
    Poskytuje organismu potřebné antioxidanty.

 

Pred
Kdy použít

Detailní informace

Detailní popis produktu

Taurin - aminokyselina obsahující síru, která se přirozeně vyskytuje v lidském organismu, především ve svalové hmotě a nervové tkáni. Pomáhá regulovat srdeční tep, svalovou aktivitu a hladinu neurotransmiterů v mozku. Tato aminokyselina je velmi důležitá pro správné fungování elektrolytů vápníku, hořčíku, draslíku a sodíku, které pomáhají předcházet svalovým křečím. Taurin kromě jiného zvyšuje soustředěnost a psychickou bdělost a působí jako antioxidant. Pro sportovce je ale možná vůbec nejdůležitější to, že užívání taurinu zvyšuje hodnotu VO2max a prodlužuje tedy čas, který zbývá do vyčerpání organismu. Taurin spolu s karnosinem pomáhá snižovat hladinu kyseliny mléčné a udržovat optimální hodnotu pH v krvi.

Beta-alanin - tato aminokyselina ve svalech zvyšuje hladinu dipeptidu karnosinu, který pomáhá snižovat projevy únavy tím, že potlačuje kyselost a vyrovnává hladinu pH.

L-karnitin fumarát - L-karnitin je aminokyselina, která se primárně podílí na přenosu mastných kyselin do mitochondrií, kde jsou přeměněny na energii. Kyselina fumarová (fumarát) se účastní citrátového cyklu a hraje důležitou roli v tvorbě energie.

Spectra™ - tato patentovaná směs přísad z 29 druhů zeleniny, ovoce a bylin při oboustranně anonymních výzkumech, kdy byla srovnávána s placebem, vykázala zvýšení oxidu dusnatého (NO) o 64 %. Zvýšení hladiny NO podporuje vyšší přísun krve do svalů a usnadňuje tak přísun živin a kyslíku tam, kde je to potřeba. Tím se zvyšuje vytrvalost a síla. Stejný výzkum prokázal, že Spectra™ má také významné antioxidační účinky a snižuje tvorbu volných radikálů.

Výtažek ze zeleného čaje (standardně 50% polyfenolů) - zelený čaj je přirozeným zdrojem kofeinu a obsahuje polyfenoly, například katechiny, mezi které patří i velice důležitý epigalokatechin galát (EGCG), který působí silně antioxidačně a podporuje kardiovaskulární zdraví.

elevATP™ - tato patentovaná a klinicky testovaná směs výtažků stopových prvků z rostlin a jablečného extraktu s vysokým obsahem polyfenolu spolupůsobí s přirozenými energii vyrábějícími mechanismy lidského těla a stimuluje produkci energii dodávajícího adenosintrifosfátu (ATP).

Prášek z červené řepy - tato složka je bohatá na dusičnany, které pomáhají významně zvýšit hladinu oxidu dusnatého (NO).

Tyrosin - tato aminokyselina je prekurzorem několika důležitých neurotransmiterů, které se podílejí na snižování stresu a únavy a pomáhají zvyšovat .psychickou bdělost.

Višňový extrakt (standardně 6,5 % antokyanů) - Třešně a višně přirozeně obsahují složky (antokyany), které prokazatelně pomáhají blokovat enzymy COX-1 a COX-2. Díky tomu mohou svaly při tréninku normálně fungovat, protože se snižuje jejich bolestivost a po fyzické námaze se rychleji regenerují.

[:davkovani:]
Smíchejte jednu dávku s 1,5-2 dcl vody / nebo 2 tablety, a užijte 15-30 minut před tréninkem nebo závodem. Při delších trénincích nebo při závodech si můžete vzít další dávku po 3-4 hodinách.

 

Skladujte v chladu a suchu mimo dosah dětí. Chraňte před přímým slunečním zářením.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy.

Výrobce: Hammer Nutrition Global (4952 Whitefish Stage Rd. Whitefish, MT 59937, USA)

[:nutricniHodnoty:]