VEGAN PROTEIN BAR

3 hodnocení
89 Kč
Skladem
Příchuť
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
9.7.2020
  • Minimalizuje bolest po tréninku.
    Obnovuje čistou svalovou hmotu.
    Vyrobeno z lahodných a zdraví prospěšných surovin.
    14-15 gramů kvalitních rostlinných bílkovin.

 

Pred_Po
Kdy použít

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obě varianty tohoto přípravku obsahují velké množství bílkovin: varianta Arašídy v čokoládě obsahuje 14 gramů, varianta Mandle v kakau obsahuje 15 gramů bílkovin. Tyčinky Vegan Protein Bar jsou také významným zdrojem zdravých tuků. Neobsahují žádné transmastné kyseliny nebo cholesterol. Pro sportovce s alergií nebo intolerancí sóji je vhodná varianta Mandle v kakau, která je 100% bez sóji. (Čokoládová poleva na tyčince s příchutí Arašídy v čokoládě obsahuje stopové množství sóji ve formě sójového lecitinu.) Obě varianty mají také košer certifikát.

Jakmile tyčinku Vegan Protein Bar vyzkoušíte, určitě s námi budete souhlasit, že je to praktické a lahodné doplnění energie po náročném tréninku, které příležitostně dokáže nahradit jídlo, a chutná svačinka, která je kdykoli po ruce jako bohatý veganský zdroj bílkovin.

PŘÍNOS PŘÍPRAVKU:
Ať už vyznáváte zásady veganské stravy nebo ne, jakmile vyzkoušíte tyčinky Vegan Protein Bar, stanete se na nich závislí. Tyčinky obou příchutí (Mandle v kakau a Arašídy v čokoládě) obsahují organickou tapioku, zdravý zdroj sacharidů, dva vynikající zdroje bílkovin – hráškový protein a protein z organické hnědé rýže – a další chutné a velmi kvalitní suroviny, které jsou u každé z dvou dostupných variant různé. A výsledek? Super zdravé, téměř úplně organické, hlad potlačující a naprosto lahodné tyčinky, které lze snadno rozkousat.

Způsob užití:
Užívejte jako zdroj energie před tréninkem, doplnění potřebných látek po tréninku nebo jako zdravou svačinu kdykoli během dne.

Návod k použití:
Pokud si příležitostně při náročných trénincích a závodech dáte tyčinku Vegan Protein Bar, je to skvělá volba, která dokonale doplňuje ostatní energetické přípravky Hammer Nutrition.

Upozornění:
V závislosti na variantě obsahuje každá tyčinka Vegan Protein Bar 220-230 kalorií, 18-24 gramů sacharidů (žádný rafinovaný cukr), 13-14 gramů bílkovin a 11-12 gramů zdravých tuků. Pokud chcete doplnit energii pevným jídlem, je tyčinka Vegan Protein Bar tou správnou volbou, která potlačí hlad bez zbytečného přejídání a prázdných kalorií.

Pokud potřebujete po tréninku nebo závodu pevné jídlo, nebo pokud byste rádi užili přípravek Vegan Recoverite, ale není to praktické, je tyčinka Vegan Protein Bar skvělou příležitostí jak doplnit vysoce kvalitní sacharidy a bílkoviny v ideálním poměru 3:1.

[:nutricniHodnoty:]

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: