VEGAN PROTEIN

1 280 Kč
Skladem Vyprodáno Zvolte variantu
Příchuť
Porce
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
18.6.2024 - Zvolte variantu
  • Bohatý zdroj svaly budujících aminokyselin.
    Neobsahuje mléko ani sóju.
    Podpora zdraví trávicí soustavy.

 

Pred_Po
Kdy použít

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přípravek Hammer Vegan Protein je vysoce kvalitním energetickým doplňkem bez mléka a sóji. Obsahuje velmi výživné bílkoviny 100% rostlinného původu: z organického hrachu, organické dýně, organické ořechy sacha inchi, organická řasa chlorella, organické spiruliny.

Přípravek Hammer Vegan Protein, plný vitamínů, minerálů, RNA/DNA, esenciálních mastných kyselin a dalších látek, je jedinečnou směsí zdrojů alkalických proteinů, které jsou velmi přínosné pro celkové zdraví organismu. Aby se zaručilo jejich účinné a kompletní vstřebání, obsahuje přípravek také různé trávicí enzymy. V 1 odměrce přípravku Hammer Vegan Protein je 20 gramů bílkovin, ale nejsou tam prakticky žádné sacharidy a žádné přidané jednoduché cukry nebo umělá sladidla. Přípravek je dochucen a oslazen pouze zdravými přírodními látkami a výtažkem z organické stévie.

Přípravek Hammer Vegan Protein neobsahuje téměř žádný tuk (pouze 1 gram v 1 odměrce) a rozhodně v něm nejsou žádné saturované tuky a cholesterol. A co je možná úplně nejlepší, chutná naprosto skvěle! Pokud hledáte velmi kvalitní alternativu k práškovým přípravkům obsahujícím mléčné nebo sójové bílkoviny, budete určitě spokojeni s přípravkem Hammer Vegan Protein. Je to ideální zdroj proteinů vhodný i pro vegany, ze kterého si připravíte lahodný nápoj pro dobití energie po tréninku nebo závodě nebo kdykoli jindy během dne.

PŘÍNOS PŘÍPRAVKU:

Složení přípravku Hammer Vegan Protein:

Organický hráškový protein je snadno stravitelná bílkovina se skvělým profilem aminokyselin. Je to bohatý zdroj aminokyselin leucinu, izoleucinu, valinu (třech větvených aminokyselin), lysinu, argininu a glutaminu. Na hráškovém proteinu je zajímavé to, že pomáhá snižovat hladinu grehlinu, tedy peptidu stimulujícího chuť k jídlu. Když budete užívat hráškový protein, budete se pravděpodobně cítit sytí a nebudete se zbytečně přejídat.
Protein z organické hnědé rýže je bezpochyby nejvíce hypoalergenní bílkovinou. To je příznivá informace hlavně pro ty, kdo trpí chronickými potravinovými alergiemi. V kombinaci s hráškovým proteinem je to zdroj plnohodnotného proteinu, který obsahuje všechny esenciální a neesenciální aminokyseliny. Stejně jako hráškový protein je protein z organické hnědé rýže velmi dobře stravitelný a má nejvyšší biologickou hodnotu (BH) ze všech rostlinných bílkovin.

Organická spirulina je miniaturní jednobuněčná řasa, která obsahuje plnohodnotný protein a má ze všech potravin nejvyšší koncentraci bílkovin v poměru k hmotnosti. Mnozí lidé ji považují za NEJLEPŠÍ superpotravinu. Je bohatá na vitamíny, minerální látky, enzymy a antioxidanty, jako například superoxid dismutázu. Je také účinným zdrojem chlorofylu (lepší je už jen chlorella) a esenciálních mastných kyselin. Spirulina zjevně příznivě působí na krvetvorbu, především díky fykocyaninu (modrému barvivu). Spirulina navíc zřejmě pomáhá udržovat trávicí soustavu v dobré kondici, protože se jí živí prospěšná střevní mikroflóra.

Chlorella je další jednobuněčná řasa, která stejně jako spirulina obsahuje plnohodnotný protein, nabitý chlorofylem a esenciálními mastnými kyselinami. Chlorella je pravděpodobně zelenou superpotravinou s nejvyšším obsahem vitamínů a minerálů, včetně B-komplexu. (Obsahuje více vitamínu B12 v poměru k hmotnosti než játra!) Chlorella také obsahuje přirozeně se vyskytující RNA a DNA, které podporují tvorbu a opravu buněk a jsou považovány za „lék pro oči“ díky obrovskému množství beta-karotenu a luteinu. Konečně, chlorella si získala pověst skvělého prostředku detoxikace organismu. Říká se, že váže těžké kovy a další toxické látky ve střevech.

Vojtěška neboli alfalfa je znamenitým zdrojem aminokyselin a vhodným zdrojem mnohých vitamínů a minerálů, včetně vitamínu K, který je prý velmi prospěšný pro zdraví cév. Výzkumy prokázaly, že vitamín K směřuje vápník přímo do kostí, udržuje ho tam a naopak ho nepouští do cévní výstelky, takže pomáhá předcházet cévní kalcifikaci a ateroskleróze. Vojtěška také zřejmě snižuje hladinu cholesterolu v krvi.

Upozornění:
Výzkumy ukázaly, že by vytrvalostní sportovci měli svému organismu denně dodávat alespoň 1 gram bílkoviny na 1 kg tělesné hmotnosti.

 [:davkovani:]

ZPŮSOB UŽITÍ
Smíchejte 1 odměrku přípravku Hammer Vegan Protein s alespoň 180 ml studené vody. Přípravek Hammer Vegan Protein je vhodné vypít po tréninku nebo kdykoli během dne pro zvýšení denního příjmu bílkovin.

Díky třem různých příchutím přípravku Hammer Vegan Protein je jednoduché vyzkoušet veganskou verzi oblíbených energetických přípravků Hammer Nutrition bez sóji. S přípravkem Hammer Vegan Protein nemůžete namíchat úplně stejný energetický nápoj jako s přípravky Perpetuem nebo Recoverite, ale následující recepty vám pomohou docílit velmi podobného složení co se sacharidů a bílkovin týče, stejně jako jejich kalorické hodnoty.

Přípravek Vegan Perpetuem bez sóji
Každá dávka přípravku Perpetuem obsahuje 135 kalorií, 27 gramů sacharidů, 3,5 gramů bílkovin a 1,25 gramů tuku. Pokud chcete vytvořit podobný energetický nápoj s přípravkem Hammer Vegan Protein, smíchejte:
• 1 zarovnanou odměrku přípravku HEED = 100 kalorií z 26 gramů sacharidů
• 1/4 odměrky přípravku Hammer Vegan Protein = 27,5 kalorií z 5 gramů bílkovin, 1,25 gramů sacharidů a 0,25 gramů tuku
SACHARIDY CELKEM: 27,25 gramů
BÍLKOVINY CELKEM: 5 gramů
TUKY CELKEM: 0,25 gramů
KALORIE CELKEM: 127

Přípravek Vegan Recoverite bez sóji
Každá dávka (2 odměrky) obsahuje 170 kalorií, 33 gramů sacharidů a 10 gramů syrovátkového proteinu. Pokud chcete vytvořit podobný nápoj s přípravkem Hammer Vegan Protein, smíchejte:
• 1 vrchovatou odměrku přípravku HEED = přibližně 115 kalorií ze zhruba 30 gramů sacharidů
• 1/2 odměrky přípravku Hammer Vegan Protein = 55 kalorií z 10 gramů bílkovin a 2,5 gramů sacharidů
SACHARIDY CELKEM: 32,5 gramů
BÍLKOVINY CELKEM: 10 gramů
KALORIE CELKEM: 170

[:nutricniHodnoty:]