WHEY PROTEIN BAR

75 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Sleva -25% minimalní trvanlivost do  28.03.24

Minimalizuje bolest po tréninku.
Pomáhá udržet a regenerovat svalovou tkáň.
Skvělá podpora imunitního systému.
Obsahuje 11 gramů za studena zpracované syrovátky z mléka od krav z pastvin.
Přípravek bohatý na vlákninu, přínosný pro trávicí soustavu.

 

Po
Kdy použít

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zlepšení výkonu sportovce závisí na tom, jak plán tréninku stimuluje svalovou a kardiovaskulární adaptaci, následovanou obdobím regenerace, kdy se organismus pomalu zotavuje a je o něco méně fit. Skutečný přínos tréninku se tedy zúročí v období regenerace organismu, ale pouze tehdy, když mu poskytneme dostatek odpočinku a optimální výživové doplňky. Tyčinka Hammer Protein Bar pomáhá vylepšit celkové zdraví a urychlit regeneraci díky výživným látkám, vysoce kvalitním bílkovinám a plnohodnotným sacharidům.
Navíc obsahuje:
- velké množství vlákniny
- inulin, potravinovou vlákninu a fruktooligosacharid (FOS), extrahované z kořenů čekanky obecné a jiných přírodních zdrojů (Inulin je prebiotická vláknina, která je zdrojem výživy pro prospěšné bakterie ve střevech a stimuluje proto jejich růst. Díky velmi nízkému glykemickému indexu jsou tyčinky Whey Protein Bar vhodné i pro lidi s různými dietami.)

- žádný rafinovaný cukr (Cukr obsažený v těchto tyčinkách je pouze přírodního původu.)
- žádné transmastné kyseliny

PŘÍNOS 

Ať již použijete tyčinku Hammer Protein Bar jako pevný zdroj energie po tréninku nebo závodě, nebo jako druhé jídlo hned po láhvi přípravku Recoverite, eventuálně jako příležitostnou svačinu, která zvýší denní příjem bílkovin, dokonale splní svůj účel. Každá bezlepková regenerační tyčinka Hammer má košer certifikát, je vyrobena především z organických geneticky neupravených surovin, obsahuje velké množství sacharidů, dále celých 11 gramů za studena zpracovaného syrovátkového proteinu z mléka od krav z pastvin a také 5 gramů důležité vlákniny. A co je vůbec nejlepší, kombinace arašídového másla a čokolády je návykově lahodná!

Pokud si příležitostně při náročných trénincích a závodech dáte tyčinku Whey Protein Bar, je to skvělá volba, která dokonale doplňuje ostatní energetické přípravky Hammer Nutrition.

[:davkovani:]
Užívejte jako zdroj energie před tréninkem, doplnění potřebných látek po tréninku nebo jako zdravou svačinu kdykoli během dne.

Pokud potřebujete po tréninku nebo závodu pevné jídlo, nebo pokud byste rádi užili přípravek Recoverite , ale není to praktické, je tyčinka Whey Protein Bar skvělou příležitostí jak doplnit vysoce kvalitní sacharidy a bílkoviny v ideálním poměru 3:1.

 [:nutricniHodnoty:]