REM CAPS (Zlepšuje kvalitu a prodlužuje dobu spánku)

Neohodnoceno
716 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
9.7.2020
Kvalitnější spánek = lepší výkon.
  • Zlepšuje kvalitu a prodlužuje dobu spánku.
    Zlepšuje uvolňování růstového hormonu.
    Podporuje funkce imunitního systému.
    Pomáhá potlačovat napětí a úzkost.
  • Obsah balení: 60 tobolek

 

Po
Kdy použít

Detailní informace

Detailní popis produktu

V dnešní době plné stresu je často velice těžké dopřát si dostatečně dlouhý spánek. Sportovci, kteří musí podávat vysoké výkony, potřebují blahodárné účinky spánku o to víc, aby se jejich tělo mohlo zregenerovat. Neničte si zdraví nedostatkem spánku, který bude sabotovat všechno, co jste nabyli těžkým tréninkem. Složení přípravku REM CAPS vám poskytne lepší zdraví a vyšší výkon, protože díky němu budete moct těžit z pozitivního vlivu zdravějšího, klidnějšího a přínosnějšího spánku. Pokud hledáte bezpečný a účinný přípravek na zlepšení kvality spánku, už nemusíte hledat dál. Stačí si objednat přípravek REM CAPS.

CO OBSAHUJE PŘÍPRAVEK REM CAPS A JAK TYTO LÁTKY PŮSOBÍ?

Výtažek z kořene kozlíku lékařského - Kozlík lékařský je pravděpodobně nejčastěji užívaná bylina při léčbě nervozity, stresu, úzkosti a nespavosti. Kozlík lékařský také významně zlepšuje krevní oběh, pomáhá vypořádat se s vysokým krevním tlakem, snižuje tvorbu hlenu při nachlazení, uvolňuje svalové křeče a pomáhá tlumit příznaky syndromu dráždivého tračníku (IBS).

Melatonin - Melatonin je hormon, který přirozeně produkuje a vylučuje malý orgán šišinka mozková. Tzv. „spánkový hormon“ melatonin ovlivňuje nejrůznější fyziologické funkce lidského organismu a účinně pomáhá snižovat nespavost.
Je to také velmi účinný antioxidant. Jeden známý odborník na výživu kdysi uvedl, že „melatonin je jeden z nejúčinnějších antioxidantů všech dob, účinnější než vitamín C, vitamín E nebo beta-karoten...“. Další uznávaný odborník napsal: „Melatonin neutralizuje jeden z nejnebezpečnějších volných radikálů a dělá to pětkrát účinněji než antioxidační enzym glutathion...“. Díky svým antioxidačním účinkům je melatonin významným stimulátorem imunitního systému, který také pravděpodobně pomáhá chránit organismus před některými druhy rakoviny.

5-HTP - Tato sloučenina se získává ze semen africké rostliny Griffonia simplicifolia. Je přirozeným prekurzorem hormonu serotoninu, který společně s melatoninem a výtažkem z kozlíku lékařského pomáhají předcházet nespavosti. 5-HTP a melatonin také usnadňují uvolňování růstového hormonu ve spánku. 5-HTP navíc potlačuje další neduhy způsobené nízkou hladinou serotoninu:
- deprese
- chuť na sladké
- napětí a migrény
- premenstruační syndrom
- fibromyalgii

Hořčík (vázaný na aminokyselinu) - Hořčík působí na lidský organismus pozitivně v mnoha ohledech, ale jedním z jeho největších přínosů v boji s nespavostí je fakt, že uvolňuje svalstvo. Hořčík spolu s výtažkem z kořene kozlíku lékařského, další složkou přípravku REM CAPS, poskytuje skvělou úlevu všem, co v noci trpí křečemi.

Enzyme Enhancement System™ (patentovaná směs proteázy, amylázy, celulázy, lipázy a fytázy) - Proces stárnutí může zapříčinit snížení množství trávicích enzymů vyprodukovaných organismem. Pokud tělu dodáte enzymy, které si již samo nedokáže vytvořit, pomůžete mu vstřebávat a přijímat co nejvíce zdraví prospěšných látek.

PŘÍNOS PŘÍPRAVKU

Melatonin, jedna ze složek přípravku REM CAPS, velmi příznivě působí na zlepšování kvality spánku a mnozí odborníci ho navíc považují za jeden z nejúčinnějších antioxidantů všech dob.

Upozornění:
Tyto kapsle mohou vylučovat slabý zápach díky přírodnímu aroma vylučovanému výtažkem z kořene kozlíku lékařského, který je cítit jako kořen rostliny právě vytažené z hlíny. Přípravek v žádném případě není znehodnocený a je i v tomto případě naprosto bezpečný.

 [:davkovani:]
Užívejte 1-2 kapsle hodinu před spaním.

[:nutricniHodnoty:]

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: