SUPER ANTIOXIDANT

1 127 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
Mimořádně rychlá regenerace.
  • Snižuje bolestivost svalů.
    Zmenšuje následky škody způsobené volnými radikály.
    Zlepšuje krevní oběh a kognitivní schopnosti.
    Posiluje imunitní systém.
  • Obsah balení: 60 tobolek

 

Po
Kdy použít

Detailní informace

Detailní popis produktu

Všechno co děláte, včetně dýchání, produkuje volné radikály a při zvýšené fyzické námaze se množství uvolňovaných volných radikálů dramaticky zvyšuje. Nadměrné množství volných radikálů může snadno převálcovat v organismu se přirozeně vyskytující antioxidanty a zkompromitovat tak vaše sportovní úsilí, a co je ještě horší, i vaše zdraví. Antioxidanty neutralizují volné radikály, ale nestačí jen užívat vitamín C nebo vitamín E. Potřebujete co nejlepší antioxidační podporu z různých zdrojů.
Unikátní složení přípravku Super Antioxidant, kombinující antioxidanty z rostlin, enzymy a aminokyseliny, doplňuje, ale neduplikuje antioxidanty, které můžete přijímat z jiných zdrojů. Přípravek Super Antioxidant je navržen tak, aby chránil váš imunitní systém, zlepšoval krevní oběh a urychloval regenerační procesy, aby jste měli co nejvyšší prospěch z výsledků svého tréninku.
Čím více budete trénovat, tím spíš se vám bude hodit přípravek Super Antioxidant.

Složení přípravku Super Antioxidant

Superoxid dismutáza (SOD) je enzym a jeden z nejúčinnějších endogenních (organismu vlastních) antioxidantů. Je zodpovědný za neutralizování nejběžnějšího volného radikálu, superoxidu. Organismu také pomáhá využívat minerály měď, zinek a mangan. Enterosolventní forma kapslí přípravku Super Antioxidant umožňuje tomuto vysoce účinnému antioxidantu projít žaludkem, aniž by ho poškodila žaludeční kyselina, a zapůsobit až v tenkém střevě, kde je ho potřeba.

Výtažek z hroznových jader je vysoce účinná látka, označovaná také jako OPC, což je bioflavonoid, který je zřejmě mnohonásobně účinnější než vitamín C a vitamín E. OPC neutralizuje tři typy volných radikálů. OPC z hroznových jader navíc pomáhá posilovat a regenerovat pojivové tkáně a má skvělé protizánětlivé účinky.

L-glutathion je bílkovina, která vzniká v játrech ze tří specifických aminokyselin. Spolu se selenem tvoří enzym glutathion peroxidázu, který je společně s SOD dalším endogenním antioxidantem, možná dokonce tím nejdůležitějším. Glutathion je také součástí dalšího enzymu, který chrání játra. Ochraňuje jednak samotné buňky, jednak tkáně téměř celého organismu, a hraje také velmi důležitou roli v prevenci rakoviny, především rakoviny jater.

Jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba) je rostlina s velmi pozitivními účinky na krevní oběh, která pomáhá zvyšovat přísun kyslíku do celého těla. Proto přípravek Super Antioxidant navíc mírní svalovou bolest. Jedním z dalších možných přínosů zlepšení krevního oběhu je schopnost urychlit přísun antioxidantů na místa, kde je to potřeba, aby se rychleji zlikvidoval metabolický odpad.

Pupečník asijský je další rostlina s antioxidačními účinky, která také zlepšuje krevní oběh. Pomáhá organismu bojovat s únavou a snižuje kyselost krve, optimalizuje činnost srdce a jater.

Vinpocetin je chemicky příbuzný a derivovaný z vinka-alkaloidu, který se přirozeně vyskytuje v rostlině zvané barvínek. Výzkumy této látky prokázaly, že vinpocetin rozšiřuje cévy, zlepšuje proudění krve do mozku, vylepšuje využívání kyslíku, červené krvinky jsou díky němu pružnější a je inhibitorem agregability krevních destiček. Vinpocetin má také antioxidační účinky.


PŘÍNOS PŘÍPRAVKU

Výtažek z hroznových jader má nejen antioxidační, ale také antivirové, antibakteriální a protizánětlivé účinky. O vinpocetinu se tvrdí, že pomáhá chránit před ztrátou sluchu z různých příčin, dále před tinitem neboli ušním šelestem (zvonění v uších) a před závratí (typem nevolnosti).

*Jedna ze složek přípravku Super Antioxidant, superoxid dismutáza (SOD), je endogenní antioxidační enzym, který se obvykle zpracovává ještě předtím, než se naváže lepek. Kdyby došlo k třeba jen nepatrné chybě při plánování sklizně, mohlo by potenciálně dojít ke generování stopového množství lepku. K tomuto datu jsme ale u našich výrobků zatím nezaznamenali žádné případy alergické reakce na lepek.

 [:davkovani:]
Pro lepší regeneraci po tréninku užívejte 2 kapsle spolu s jídlem. Na podporu kognitivních funkcí užívejte 1 kapsli přípravku Super Antioxidant při snídani.

Pokud chcete zlepšit svou výkonnost (neutralizováním volných radikálů) při trénincích nebo závodech na dlouhou trať, můžete užívat 1 kapsli přípravku Super Antioxidant každé 2-3 hodiny. Přípravek Super Antioxidant můžete užívat každý den po celý rok.

 

Skladujte v chladu a suchu mimo dosah dětí. Chraňte před přímým slunečním zářením.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy.

Výrobce: Hammer Nutrition Global (4952 Whitefish Stage Rd. Whitefish, MT 59937, USA)

[:nutricniHodnoty:]