TISSUE REJUEVENATOR (Regenerace kloubů a tkání)

1 099 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Méně bolesti, více kilometrů.
  • Tlumí bolest, potlačuje zánět a snižuje otoky.
    Podporuje rychlou regeneraci tkání.
    Zvyšuje integritu kloubů a jejich hybnost.
    Umožňuje omezit užívání nesteroidních protizánětlivých léčiv (NSAID).
  •  

Po
Kdy použít

Detailní informace

Detailní popis produktu

Glukosamin sulfát patří mezi aminocukry, což jsou deriváty sacharidů, které slouží pojivové tkáni jako zdroj energie. Jde o základní stavební kámen kloubních chrupavek, vazů a šlach. Glukosamin sulfát hraje velmi důležitou roli v syntéze kolagenu a je nedílnou součástí zdravých chrupavek, kostí, pokožky a různých lubrikačních tekutin v kloubech. Glukosamin sulfát pomáhá podporovat pružnost kloubů a má také lehké protizánětlivé účinky.

Chondroitin sulfát je přirozenou součástí různých tělesných tkání. Stejně jako glukosamin je jedním z nejdůležitějších stavebních kamenů při regeneraci poškozených chrupavek. Jednou z důležitých funkcí chondroitinu sulfátu je jeho schopnost blokovat aktivitu enzymů, které rozkládají chrupavky. Díky tomu se snižuje zánět a chrupavky jsou chráněny před dalším poškozením. Chondroitin sulfát poskytuje kloubům lubrikaci a tlumí jejich tření.

Methylsulfonylmethan, známý také pod označením MSM, je metabolit dimethylsulfoxidu (DMSO), což je dobře známé rozpouštědlo, které se používá lokálně jako analgetikum a protizánětlivý lék. MSM je organická forma síry, která je nezbytná pro správnou syntézu a údržbu různých tkání, jako například pokožky, vlasů, nehtů, šlach a chrupavek. O MSM se také ví, že snižuje artrickou bolest kloubů, urychluje hojení ran a snižuje projevy alergie.

Směs enzymů Tissue Rejuvenator, proteáza, bromelin, papin, amyláza, lipáza, celuláza, and fytáza, nejenže podporují úplné vstřebání výživných složek tohoto výrobku, ale také mají protizánětlivé účinky.

Kadidlovník pilovitý (Boswellia serrata) je rostlina využívaná v ájurvédské medicíně na léčbu artritidy pro své protizánětlivé účinky. Její nejaktivnější složkou jsou triterpeny, které lze využít na potlačení projevů astma po fyzické námaze a na léčbu syndromu dráždivého tračníku.

Čertův dráp je jihoafrická rostlina, která obsahuje látku zvanou iridoid glycosides, mající protizánětlivé účinky. Říká se také, že zmírňuje podráždění žaludku.

Kořen juky se často používá na tlumení příznaků osteoartritidy a revmatické artritidy. Obsahuje vysokou hladinu příznivě působících fytochemických látek saponinů, které mohou působit antivirově, protiplísňově a antibakteriálně.

Kurkuma (Curcuma longa) obsahuje látku zvanou kurkumin, která nejenže působí protizánětlivě, ale také poskytuje ochranu játrům, je to přírodní antibiotikum a antioxidant.

Kvercetin je ve vodě rozpustný flavonoid, běžně se vyskytující v cibuli, jablku, listové zelenině a dalších zdrojích potravy. Je to účinný antioxidant s protizánětlivými účinky a může být využit také jako antihistaminikum.

Re-naturovaný kolagen typu II (UC-II™) je patentovaný a dobře otestovaný doplněk stravy získaný z chrupavky hrudní kosti kuřete. Díky složitému procesu orální tolerizace působí UC-II™ spolu s imunitním systémem na zdraví kloubů a zvyšuje jejich hybnost a pružnost.

PŘÍNOS PŘÍPRAVKU:

Kurkuma, jedna ze složek přípravku Tissue Rejuvenator, nemá pouze výrazné protizánětlivé účinky, ale je to také silný antioxidant a antikarcinogenní látka.

Pokud se zraníte a už se nemůžete dočkat, až budete moct opět trénovat, nebo pokud se snažíte předejít poškození kloubů a pojivové tkáně, objednejte si přípravek Tissue Rejuvenator. Je to velmi kvalitní přípravek z dvojitým účinkem, který vašemu tělu dodá živiny potřebné k rychlé regeneraci tkání, a zároveň mu pomůže omezit zánět a bolest, aniž byste museli užívat přehnané množství nesteroidních protizánětlivých léčiv (NSAID).

[:davkovani:]
- 4 kapsle jednou nebo dvakrát denně v závislosti na vážnosti zranění.
- 1-2 kapsle jednou nebo dvakrát denně lze také používat jako prevenci/údržbu.
- Při ultramaratonu lze jako alternativu k NSAID užívat 1 kapsli po 2-3 hodinách.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ PRO LIDI TRPÍCÍ ALERGIÍ NA MOŘSKÉ ŽIVOČICHY
Glukosamin sulfát se většinou získává z korýšů a měkkýšů. Naprostá většina doplňků příznivě působících na klouby s obsahem glukosaminu, včetně přípravku Tissue Rejuvenator, využívá glukosamin sulfát získaný z těchto živočichů. Glukosamin se nicméně získává z jejich skořápek, zatímco daný alergen je obsažen v jejich mase, takže by mohl být přípravek Tissue Rejuvenator bezpečný dokonce i pro lidi s alergií na mořské živočichy (nemůžeme to ale zaručit).

Přesto je lepší řídit se pravidlem „Pokud máš pochyby, radši to nedělej,“ a proto důrazně doporučujeme všem s alergií na mořské živočichy, aby užívání přípravku Tissue Rejuvenator nebo jakéhokoli jiného doplňku s obsahem glukosamin sulfátu konzultovali se svým lékařem. 

 

Skladujte v chladu a suchu mimo dosah dětí. Chraňte před přímým slunečním zářením.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy.

Výrobce: Hammer Nutrition Global (4952 Whitefish Stage Rd. Whitefish, MT 59937, USA)

 [:nutricniHodnoty:]