XOBALINE (Vitamín B12 (metylkobalamin) a Folát (5-MTHF))

332 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Vysoce kvalitní výživový doplněk, zaručující skvělé výsledky.
  • Snižuje únavu.
    Podporuje regeneraci svalů.
    Vylepšuje schopnost organismu využívat kyslík.
  • Obsah balení: 30 tobolek

 

Po
Kdy použít

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jakýkoli fyzický výkon do velké míry závisí na jednom významném faktoru – schopnosti organismu využívat kyslík. Bez zdravých červených krvinek se vaše schopnost vytvářet energii drasticky sníží. Nejvíce se v této souvislosti mluví o železe, ale stejně důležité jsou také vitamín B12 a kyselina listová. Přípravek Xobaline obsahuje nejlépe vstřebatelnou formu obou těchto prospěšných látek ve vyrovnaném a pro tělo nejpříznivějším poměru 1:4.


Kromě tvorby červených krvinek se tyto látky podílejí na syntéze bílkovin, zlepšují náladu a emoční stabilitu, podílejí se na tvorbě energie a regulují produkci hormonů. Nutno podotknout, že je špatně vstřebává více než 50 % populace.

Pro tyto lidi, z nichž většina nemá ani tušení o své genetické predispozici, je pravidelné užívání přípravku Xobaline ještě přínosnější než pro ostatní. Nezávisle na vašem současném stavu pocítíte zlepšení, jakmile váš organismus dosáhne optimálních hodnot těchto látek.


SLOŽENÍ:

Folát (5-MTHF) – běžná kyselina listová musí projít procesem metylace, aby ji tělo mohlo využít, zatímco tato forma (které se také říká L-metylfolát) je hned k dispozici a snadno se vstřebává. Je to jediná forma kyseliny listové, kterou dokáží využít i lidé s genetickou poruchou MTHFR (počet těchto lidí v populaci neustále narůstá, odhaduje se, že v USA je to celých 70 %), která způsobuje horší přeměnu kyseliny listové na její užitečnou formu MTHF.

Vitamín B12 (metylkobalamin) – Přirozeně se vyskytující a biologicky nejlépe vstřebatelná forma tohoto vitamínu.

[:davkovani:]
Užívejte 1 kapsli po tréninku nebo s jídlem.

 

Skladujte v chladu a suchu mimo dosah dětí. Chraňte před přímým slunečním zářením.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy.

Výrobce: Hammer Nutrition Global (4952 Whitefish Stage Rd. Whitefish, MT 59937, USA)

[:nutricniHodnoty:]