ENDUROZYME (Směs trávicích enzymů)

1 280 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Doplněk s obsahem trávicích enzymů.
  • Zlepšuje vstřebávání živin.
    Podporuje trávení.
    Má blahodárný vliv na zdraví trávicí soustavy.
    Přípravek vhodný pro vegany, neobsahuje lepek.
  • Obsah balení: 180 tobolek

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro zdraví organismu je důležitá zdravá strava. Pokud ale správně nefunguje trávicí soustava, zdravé jídlo nic nezmůže. Přípravek EnduroZyme obsahuje průlomovou směs trávicích enzymů a kofaktorů, díky kterým z jídla dostanete maximum.

Když se všechna strava ve vašem organismu rozloží, ihned se vám zlepší trávení a ustoupí zažívací potíže nebo příznaky syndromu dráždivého tračníku. Pokud budete tento přípravek užívat důsledně, zaznamenáte trvalé zlepšení svého zdravotního stavu, budete mít více energie a budete podávat lepší sportovní výkony, protože váš organismus dokáže lépe zpracovávat živiny, které přijme v potravě.

Trávicí enzymy jsou katalyzátory, které pomáhají potravu rozkládat. Některé enzymy si tělo dokáže samo vyrobit, jiné se nacházejí v čerstvém jídle. Často jich ale bohužel máme nedostatek. Průmyslově připravené pokrmy už tak obsahují velmi málo enzymů, které se navíc při cestování nebo při ohřívání ničí. Náročný trénink, stres, potravinové intolerance a stárnutí ještě více snižují tvorbu enzymů. Kvůli tomu pak potrava pouze prochází trávicí soustavou a nevstřebává se. Ať už jíte cokoli, váš organismus by to měl zpracovat a využít. S tím vám pomůže EnduroZyme.

Tento přípravek obsahuje 100 % enzymů z jiného než zvířecího zdroje a prošel přísnými kontrolami co se čistoty a účinnosti týče (to platí o všech přípravcích Hammer Nutrition). Dejte si před jídlem kapsli nebo dvě, dobře se najezte a budete se cítit skvěle. Přesně tak, jak to příroda chtěla.

[:davkovani:]

Doporučená dávka jsou 2 až 6 tobolek denně. Je možné užívat před, během, nebo po jídle.

 

Skladujte v chladu a suchu mimo dosah dětí. Chraňte před přímým slunečním zářením.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy.

Výrobce: Hammer Nutrition Global (4952 Whitefish Stage Rd. Whitefish, MT 59937, USA)

[:nutricniHodnoty:]