LSA CAPS (Doplněk určený pro Játra)

1 024 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Doplněk určený přímo pro játra.
  • Podporuje správnou funkci jater.
    Stimuluje imunitní systém.
    Poskytuje organismu účinné antioxidanty.
  • Obsah balení: 120 tobolek

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Postarejte se o svá játra, aby vám dobře sloužila. Játra jsou obecně považována za nejpracovitější orgán v těle, který zastává celou řadu funkcí. Nejznámější z nich je asi detoxikace organismu, ale játra také pomáhají udržovat rovnováhu tělesných tekutin a elektrolytů, ovlivňují metabolismus cukrů (a odpovídající hladiny cukru/inzulinu v krvi), dále udržují zdravý krevní tlak, podporují správné vstřebávání různých vitamínů a živin a podílejí se na tvorbě energie v buňkách.

V moderní době je náš organismus vystavován mnohým toxinům, které kladou na játra vysoké nároky co se jejich detoxikační funkce týče, a náročný trénink vyžaduje vyšší přísun cukrů a likvidaci volných radikálů, což játra také zatěžuje. Pití alkoholu nebo pravidelná konzumace rafinovaných cukrů to ještě zhoršuje.

Pokud zakoušíte tzv. mozkovou mlhu, zpomalený metabolismus, problémy s trávením, návaly únavy, klesající hladinu cukru v krvi, časté bolesti hlavy či celého těla nebo malátnost, měli byste vyzkoušet LSA Caps. Bude vám celkově lépe a odvrátíte případné vážné zdravotní problémy. Můžete se cítit skvěle už dnes i v dalších letech! 

[:davkovani:]

2 tobolky dvakrát denně

 

Skladujte v chladu a suchu mimo dosah dětí. Chraňte před přímým slunečním zářením.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy.

Výrobce: Hammer Nutrition Global (4952 Whitefish Stage Rd. Whitefish, MT 59937, USA)

[:nutricniHodnoty:]