PSA CAPS (Účinná ochrana prostaty)

Neohodnoceno
895 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
19.5.2021
Účinná ochrana prostaty.
  • Přípravek podporující optimální zdraví prostaty.
    Snižuje časté nucení na močení.
    Poskytuje organismu účinné antioxidanty.
  • Obsah balení: 60 tobolek

 

Pred_Po
Kdy použít

Detailní informace

Detailní popis produktu

S narůstajícím věkem se předstojná žláza neboli prostata zvětšuje. Tomuto problému jsou vystaveni především cyklisté. Pokud je vám více než 40 let nebo pokud jezdíte pravidelně na kole, nemůžete se obejít bez přípravku PSA CAPS.


Složení přípravku PSA CAPS
o Beta-sitosterol - Tento sterol rostlinného původu je inhibitorem 5alfa-reduktázy, tedy enzymu přeměňujícího testosteron na škodlivý dihydrotestosteron (DHT) a aromatázu, enzym provokující konverzi testosteronu na škodlivé estrogeny, estradiol a estron. Beta-sitosterol prokazatelně zvyšuje rychlost proudu moči u mužů se zvětšenou prostatou a působí protizánětlivě ve tkáních této žlázy, což pomáhá zmenšit velikost prostaty.

o Výtažek ze serenoy plazivé (Seronoa repens) - Výtažek z této rostliny (popínavé palmy, jejíž kmen volně leží na zemi) se běžně používá k vylepšení zdraví prostaty. Serenoa plazivá (při denní dávce 320 mg) je inhibitorem 5alfa-reduktázy, tedy enzymu provokujícímu konverzi testosteronu na škodlivý dihydrotestosteron (DHT). Snižuje tak hodnotu DHT v periuretrální oblasti prostaty o 66 % a přímo v prostatě o 50 %. Serenoa plazivá také snižuje epidermální růstový faktor (EGF).

o Výtažek z kopřivy dvoudomé (Urtica dioica, 4:1) - Aktivní složka tohoto rostlinného škrobu blokuje schopnost epidermálního růstového faktoru (EGF) navázat se na receptory v prostatě a stimulovat růst tkáně této žlázy (což je hlavním důvodem jejího zvětšování).

o Vrbovka (Epilobium) - Vrbovka obsahuje dva polyfenoly (Oenothein A, Oenothein B), které jsou inhibitorem 5alfa-reduktázy, tedy enzymu provokujícímu konverzi testosteronu na DHT. Vrbovka je také inhibitorem aromatázy, která přeměňuje testosteron na estrogeny, k čemuž dochází u mužů vyššího věku a pomáhá snižovat hladinu škodlivého DHT, estradiolu a estronu, které také způsobují problémy s prostatou. Vrbovka je dále inhibitorem dvou typů prostaglandinu (především prostaglandinu E2), které mají nežádoucí prozánětlivé účinky.

o Lykopen - Toto červené rostlinné barvivo ze skupiny karotenoidů (zodpovědné za červenou nebo načervenalou barvu rajčat, melounu, růžového grepu, kvajávy a papáji) je účinný antioxidant, který chrání genetickou informaci obsaženou v kyselině deoxyribonukleové (DNA) lymfocytů (bílé krvinky, lymfa, lymfatická tkáň) před oxidačním stresem. Je vědecky prokázáno, že aktivní cyklisté trpí zvětšením prostaty, poruchami erekce a sníženou pohyblivostí a nižším počtem spermií. Po dobu jednoho roku vědci podávali 8 mg/d lykopenu 50 dobrovolníkům s nižším počtem spermií. 35 z nich zaznamenalo nárůst počtu spermií a u 30 z nich došlo k vyšší funkční koncentraci spermií. Na konci výzkumu bylo 36 % partnerek zúčastněných mužů těhotných.

o Alanin, kyselina glutamová, glycin - Tyto aminokyseliny po 14 dnech užívání zmírňují příznaky zvětšené prostaty. Aby byl zaručen co největší přínos těchto aminokyselin ovlivňující hormony prostaty, měly by se užívat alespoň 60 minut před jinými aminokyselinami (nebo před jídlem obsahujícím bílkoviny).

PŘÍNOS PŘÍPRAVKU

Alanin, kyselina glutamová, glycin - Tyto aminokyseliny po 14 dnech užívání zmírňují příznaky zvětšené prostaty. Aby byl zaručen co největší přínos těchto aminokyselin ovlivňující hormony prostaty, měly by se užívat alespoň 60 minut před jinými aminokyselinami (nebo před jídlem obsahujícím bílkoviny).

Poznámky
Přípravek PSA CAPS je důležitým přípravkem pro muže, především pak pro muže starší 40 let a pro cyklisty. Cyklistika může zvyšovat riziko poškození nervových zakončení a neplodnosti, omezuje tok moči a poškozuje mužské genitálie, především předstojnou žlázu (prostatu).
Složení přípravku PSA CAPS obsahuje účinné množství antioxidantů, podílí se na udržování správné hodnoty cholesterolu v krvi a pomáhá snižovat zánět.
Nechte si balení přípravku PSA CAPS na nočním stolku, abyste ho nezapomněli užívat. Vedle umístěte sklenku vody a každý večer před spaním užijte 1 kapsli. Ráno po probuzení spolkněte také 1 kapsli.

 

[:davkovani:]
Užívejte 1 kapsli ráno a 1 kapsli večer, 60 minut před jídlem nebo po něm.

[:nutricniHodnoty:]

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: