PSA CAPS (Účinná ochrana prostaty)

895 Kč –10 %
PSA new
895 Kč –10 % 805 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Účinná ochrana prostaty.
 • Nové vylepšené složení
 • Přípravek podporující optimální zdraví prostaty.
  Snižuje časté nucení na močení.
  Poskytuje organismu účinné antioxidanty.
 • Obsah balení: 120 tobolek

 

Pred_Po
Kdy použít

Detailní informace

Detailní popis produktu

S narůstajícím věkem se předstojná žláza neboli prostata zvětšuje. Tomuto problému jsou vystaveni především cyklisté. Pokud je vám více než 40 let nebo pokud jezdíte pravidelně na kole, nemůžete se obejít bez přípravku PSA CAPS.

Složení přípravku PSA CAPS

 • Indol-3-karbinol (I3C) - Unikátní fytonutrient nalezený v brukvovité zelenině (brokolice, růžičková kapusta, květák atd.), I3C má silné vlastnosti chránící prostatu.

 

 • Beta-sitosterol - Tento sterol rostlinného původu je inhibitorem 5alfa-reduktázy, tedy enzymu přeměňujícího testosteron na škodlivý dihydrotestosteron (DHT) a aromatázu, enzym provokující konverzi testosteronu na škodlivé estrogeny, estradiol a estron. Beta-sitosterol prokazatelně zvyšuje rychlost proudu moči u mužů se zvětšenou prostatou a působí protizánětlivě ve tkáních této žlázy, což pomáhá zmenšit velikost prostaty.

 

 • Výtažek ze serenoy plazivé (Seronoa repens) - Výtažek z této rostliny (popínavé palmy, jejíž kmen volně leží na zemi) se běžně používá k vylepšení zdraví prostaty. Serenoa plazivá (při denní dávce 320 mg) je inhibitorem 5alfa-reduktázy, tedy enzymu provokujícímu konverzi testosteronu na škodlivý dihydrotestosteron (DHT). Snižuje tak hodnotu DHT v periuretrální oblasti prostaty o 66 %. Serenoa plazivá také snižuje epidermální růstový faktor (EGF).

 

 •  Výtažek z kopřivy dvoudomé (Urtica dioica, 4:1) - Aktivní složka tohoto rostlinného škrobu blokuje schopnost epidermálního růstového faktoru (EGF) navázat se na receptory v prostatě a stimulovat růst tkáně této žlázy (což je hlavním důvodem jejího zvětšování).

 

 • Graminex® G63®  (Secale cereal L.) Tento extrakt z žitnýho pylu, poskytuje celé spektrum živin nacházejících se uvnitř pylového zrna bez alergenů. Je zdrojem přírodních esenciálních a neesenciálních aminokyselin, antioxidantů, fytosterolů, mastných kyselin, flavonoidů, karotenoidů, vitamínů, enzymů a dalších. Graminex® Flower Pollen Extract ™ pomáhá snižovat velikost a ucpávání buněk prostaty a zároveň zlepšuje průtok a vylučování moči tímto působením na hladký sval.

 

 • Lykopen - Toto červené rostlinné barvivo ze skupiny karotenoidů (zodpovědné za červenou nebo načervenalou barvu rajčat, melounu, růžového grepu, kvajávy a papáji) je účinný antioxidant, který chrání genetickou informaci obsaženou v kyselině deoxyribonukleové (DNA) lymfocytů (bílé krvinky, lymfa, lymfatická tkáň) před oxidačním stresem. Je vědecky prokázáno, že aktivní cyklisté trpí zvětšením prostaty, poruchami erekce a sníženou pohyblivostí a nižším počtem spermií. Po dobu jednoho roku vědci podávali 8 mg/d lykopenu 50 dobrovolníkům s nižším počtem spermií. 35 z nich zaznamenalo nárůst počtu spermií a u 30 z nich došlo k vyšší funkční koncentraci spermií. 


Poznámky
Přípravek PSA CAPS je důležitým přípravkem pro muže, především pak pro muže starší 40 let a pro cyklisty. Cyklistika může zvyšovat riziko poškození nervových zakončení a neplodnosti, omezuje tok moči a poškozuje mužské genitálie, především předstojnou žlázu (prostatu).
Složení přípravku PSA CAPS obsahuje účinné množství antioxidantů, podílí se na udržování správné hodnoty cholesterolu v krvi a pomáhá snižovat zánět.

 

[:davkovani:]
Užívejte 2 kapsle ráno a 2 kapsle večer.

 

Skladujte v chladu a suchu mimo dosah dětí. Chraňte před přímým slunečním zářením.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy.

Výrobce: Hammer Nutrition Global (4952 Whitefish Stage Rd. Whitefish, MT 59937, USA)

[:nutricniHodnoty:]