Martin Nytra - Ultra Trail Runner

 

Nytra1

 

MŮJ PŘÍBĚH
   
Sportu se věnuji od útlého dětství. Vyzkoušel jsem mnoho sportů, než jsem konečně našel opravdu to, co mě naplňuje a baví. Tím jsou dálkové běhy v horách, kterým se věnuji lehce přes 4 roky.
Za tuto krátkou dobu jsem stačil proběhnout velký kus světa a porovnat se s TOP běžeckou špičkou na mezinárodní úrovni.

Nejvíce si ovšem cením průběhu horského ultramaratonu na trase TDS z roku 2018 (126 km / +7 500 vertikal, seriál závodů UMTB), kde jsem se dokázal držet v TOP 20 elitních běžců (startuje 1600 již kvalifikovaných závodníků), než jsem byl nucen odstoupit ze zdravotních důvodů na 100. kilometru.

Po úspěšně zdolaném pokusu o pokoření Bob Graham Round jako jeden z prvních čechů, je čas na další výzvu a jednou z nich by pro letošní rok 2020 měla být GR20.


MÉ ÚSPĚCHY

Hochkönigman 2019 - Endurance Trail - 2. místo
Transylvania One Hundred 2018 - 100 km - 3. místo
Samoëns Trail Tour 2018 - Ultra Tour Du Haut Giffr - 11. místo
Salomon Cappadocia Ultra-Trail® 2016 - 110 km - 4. místo
100 Miles Of Istria 2016 - 110 Km - 6. místo
UTMB- Ultra-Trail Du Mont-Blanc® 2015 - Tds® - 51. místo
 

 

PROČ HAMMER

Fyzická připravenost je jen polovina úspěchu, zbytek pro mě tvoří psychika a strava. A právě díky Hammer Nutrition a jejich produktům se mohu spolehnout, že při závodě dokáži správně a efektivně doplňovat všechny potřebné minerály a energii, které k výkonu potřebuji. Což je velmi důležité i pro mou psychiku, díky čemuž dokáži pak podat 100% výkon a nebýt ničím limitován. Osobně nejvíce funguji na Fizz tabletách a Perpeteum drinku, díky kterému se ze mě stává nezastavitelný stroj :)

 


IG_logo fb-logo

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení