Tomáš (Macek) Maceček - Skyrunner

 

Macik

 

MŮJ PŘÍBĚH

   Vždycky jsem miloval pohyb a přírodu, jezdil na tábory, s rodiči na hory a byl soutěživý. Sice jsem nikdy od mala nechodil do atletiky, ale sám si našel cestu k závodům nejdřív na kole, běžkách a pak i k těm běžeckým. Stačily tenisky, žádné drahé vybavení nebo léta dření techniky, možná trocha talentu a já se našel v tom, co mi jde asi nejvíc - běh v horách, v terénu, do schodů nebo skokanských můstků. Snažím se, aby byl pro mne každý trénink zážitkem a zábavou, každodenním kouskem dobrodružství, jehož výsledky pak předvedu na závodech proti konkurenci.

 

NEJVĚTŠÍ ÚSPĚCHY

Mistr ČR ve skyrunningu Ultra 2018
Vítěz české skyrunningové série 2019, 2. místo 2017
Vítěz a držitel traťového rekordu Tatranská šelma Ultra, 2018
Vítěz LHUT SkyRace, 2019
2 x 2. místo a 2 x 3. místo na MČR ve skyrunningu Perun SkyMarathon (2015, 2017, 2018, 2019)
8. místo Mistrovství Evropy ve skyrunningu Ultra, 2019
Vítěz RedBull400 Štrbské pleso a 2. místo RedBull400 Liberec, 2019
Mistr ČR v běhu do schodů 2013
4. a 2 x 6. místo v celkovém pořadí Světového poháru v běhu do schodů (2014 - 2016)
11. místo Mistrovství světa v běhu do schodů, Katar, 2015

 

PROČ HAMMER

Sportem se neživím a nevydělávám, ale pouze se jím bavím ve volném čase. Tréninkové jednotky kolem 600 hodin ročně a úsilí se však dá srovnat s přípravou vrcholových sportovců a v mezinárodních závodech se často člověk potkává s profíky, které občas i potrápí. O to důležitější jsou detaily a mezi ně určitě patří výživa, energie a regenerace. Hammer je pro mne zejména značkou kvality, které věřím už druhou sezónu a vím, že jen na vodě a rohlíkách by to nešlo. Minerální látky doplňuji průběžně pomocí šumáku FIZZ nebo v extrémních výkonech tabletkami ENDUROLYTES, naprosté pochoutky jsou pak energetické HAMMER GELY arašídové máslo, espresso nebo čokoláda, pro regeneraci nedám dopustit na RECOVERITE.


IG_logofb-logo

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení