Kateřina Kašparová - Ultramaratonkyně

 

Katka

 

MŮJ PŘÍBĚH
   
Můj sen byl už od základky běhat a učit matiku. Žiju na venkově, kde lišky dávají dobrou noc a kde se ještě na zahradě pěstuje zelenina a kde se točí kilometry téměř samy (až na ty kopce,fujky :)). S ultra jsem začala v roce 2017. I když jsem byla mladá, táhlo mne to do delších vzdáleností a také mne to táhlo dokončit doktorát. Protože je pro mne důležitý nejen sport, neboli stránka fyzická, ale také mentální, duševní. V ultra se vám totiž hodí každá z těchto stránek. :) MÉ ÚSPĚCHY

2.místo Spartathlon (athény-sparta) 246km, 27hod:46min, 2018
12hod 133km
24 hod 202 km (Mistryně ČR na 24 hod 2017)
100km 8:09:45, Winschoten Holandsko
Marathon, 2:56:20, Praha 2019
Mistryně ČR v ultratrailu 2017
 

PROČ HAMMER

Protože si mě vybrali :) ne opravdu, vybrali si mě, já to zkusila a už Hammer neopustila. Jedná se o kvalitní produkty, které fungují. Sportovec dá do tréninku mnoho sil, věnuje mu spoustu času, připravuje se na závod a pak šetří na doplňcích nebo volí špatné? Úspěchem je mít kvalitní suplementy i mimo závod. Jím velmi zdravě a vyváženě, ale stejně to "neujím". Proto Hammer doplňky i mimo trénink a závod, proto doplňky, tyčinky na trénink i na závod. Je to TOP na trhu!

 


IG_logo fb-logo

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení