AO BOOSTER (Lipofilní Antioxidant)

Neohodnoceno
1 152 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
Pro znovunabytí energie a zdraví.
  • Špičkový lipofilní antioxidační přípravek.
    Snižuje bolest po tréninku a potlačuje zánětlivé procesy.
    Působí blahodárně na pokožku a zrak.
  • Obsah balení: 60 tobolek

 

Po
Kdy použít

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kdyby na naše tělo měly špatný vliv pouze jeden či dva typy volných radikálů, vystačili bychom si s jedním, možná dvěma antioxidanty, například vitamínem C a vitamínem E. Ve skutečnosti ale existuje mnoho typů volných radikálů, jednak lipofilních (rozpustných v tucích), jednak hydrofilních (rozpustných ve vodě), a proto na ochranu organismu potřebujeme široké spektrum antioxidantů.

Antioxidanty nejenže působí na specifický typ (nebo specifické typy) volných radikálů, ale naprostá většina z nich podporuje funkci dalších antioxidantů tím, že zvyšuje a posiluje jejich účinky. Známé tvrzení, že „celek je lepší než součet jeho částí“, přesně platí o antioxidantech a jejich působení v lidském těle.

PŘÍNOS PŘÍPRAVKU

Díky přípravku AO Booster budete chráněni arzenálem účinných lipofilních antioxidantů, které poskytnou významnou podporu hydrofilním antioxidantům z přípravku Super Antioxidant, chránícím váš imunitní systém. Přípravek AO Booster má také blahodárné účinky na zrak a pokožku, pomůže vám snížit bolest po tréninku a potlačit zánětlivé procesy a navíc potenciálně zvýší vaši vytrvalost díky efektivnějšímu spalování tuků.

[:davkovani:]

Užívejte 1-2 kapsle denně spolu s jídlem.


[:nutricniHodnoty:]

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: