Přípravky od Hammer Nutrition jsou vhodné i pro děti

21_04 - HNKidsFriendly

STEVE BORN

Steve působí v odvětví sportovní výživy již téměř 30 let a více než 20 let provádí nezávislý výzkum doplňků stravy, díky čemuž má bezkonkurenční přehled o nepřeberném množství produktů, které jsou pro sportovce na trhu dostupné.

Přípravky Hammer Nutrition jsou vhodné pro aktivní děti, a co víc, nabízejí velmi kvalitní kalorie, které dětský organismus ve vývinu potřebuje, aby prospíval. Děti nepotřebují více cukru, soli a kyseliny citronové! A v přípravcích Hammer Nutrition nenajdete rafinovaný cukr ani umělá sladidla, umělá barviva a konzervanty. Již od roku 1987 je naším hlavním cílem nabízet účinné přípravky vyrobené pouze ze zdravých a přírodních surovin. Není proto divu, že se na značku Hammer Nutrition spoléhá mnoho rodičů, kteří chtějí pro své mladé sportovce jen to nejlepší.

Hammer Gel je k dostání v 10 lahodných příchutích bez kofeinu (z celkem 11 dostupných příchutí obsahuje kofein pouze jediná, a to Espresso). Co se týče iontových nápojů, náš přípravek HEED je jednoznačně lepší volbou než jakýkoli z běžně prodávaných přeslazených nápojů pro sportovce plných umělých barviv a sladidel. HEED obsahuje plnohodnotný sacharid maltodextrin (nikoli rafinovaný cukr) a dvě přírodní sladidla – xylitol a stévii – která nejenže neničí zuby a dásně, ale navíc jsou pro ně prospěšná.

Většina mladých sportovců si doplní potřebné elektrolytické minerály přípravkem HEED, ale při tréninku nebo závodech za horkého počasí je pro ně akceptovatelné i užívání přípravků Endurolytes či Endurolytes Fizz. Tyto přípravky s nízkým obsahem soli a širokým spektrem elektrolytů jsou mnohem lepší volbou než rozpustné tablety či iontové nápoje plné sodíku. Jedna odměrka přípravku HEED obsahuje stejné množství elektrolytů jako jedna kapsle přípravku Endurolytes nebo ½ tablety přípravku Endurolytes Fizz, což mladým sportovcům většinou bohatě stačí. Za extrémně horkého počasí nicméně jejich organismus může vyžadovat vyšší přísun elektrolytů. V tom případě doporučujeme užít 1 tabletu přípravku Endurolytes nebo ½ tablety přípravku Endurolytes Fizz na každých 25 kg tělesné hmotnosti.

Pro dospělé i děti je po sportovním výkonu naprosto klíčová správná regenerace, aby mohlo dojít k posílení svalové tkáně a imunitního systému. K tomu jsou vhodné přípravky Recoverite a Vegan Recoverite. Obsahují velmi kvalitní plnohodnotné sacharidy (Recoverite obsahuje izolát syrovátkového proteinu, nejlepší zdroj bílkovin pro budování svalové hmoty a posilování imunitního systému, a Vegan Recoverite obsahuje organický hráškový protein) a glutamin, mnohostranně prospěšnou aminokyselinu.

Většina energetických tyčinek nejsou nic jiného než z nepochopitelných důvodů velebené sladkosti plné rafinovaného cukru, nasycených tuků, umělých sladidel a dalších nežádoucích ingrediencí. Tyčinky Hammer Nutrition jsou však něco úplně jiného. Nejenže chutnají skvěle, ale navíc jsou vyrobeny ze 100% zdraví prospěšných ingrediencí. Obsahují zdravé organické a geneticky neupravené suroviny bez přidaného rafinovaného cukru. Americké ministerstvo zemědělství jim kromě toho udělilo certifikaci organického výrobku a certifikaci košer nemléčného výrobku.

Děti v naprosté většině případů získávají dostatek bílkovin ze svého každodenního jídelníčku. Doporučená denní dávka (DDD) bílkovin je následující:

• Děti od 7 do 10 let – 28 gramů/den
• Chlapci od 11 do 14 let – 45 gramů/den
• Dívky od 11 do 14 let – 46 gramů/den

Pokud se potřeba bílkovin zvýší nebo pokud vaše ratolest zatouží po tekuté svačince, nejvhodnější jsou přípravky Hammer Whey a Hammer Vegan Protein, které je výborné namixovat s čerstvým nebo mraženým ovocem do lahodného a výživného smoothie. Přípravek Hammer Whey obsahuje nejkvalitnější z dostupných izolátů syrovátkového proteinu, zatímco přípravek Vegan Protein obsahuje velmi výživné bílkoviny 100% rostlinného původu (z organického hrachu, organické dýně, organických ořechů sacha inchi, organické řasy chlorella a organické spiruliny). Tento přípravek je slazený pomocí přírodních aromat a zdravé stévie.  

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení